Share

Wypełnianie ankiet - Jak zarabiać pieniądze na ankietach?

skarbonka świnka

Jest wiele sposobów na zarobek w Internecie, ale zarabianie na ankietach to jedna ze skuteczniejszych metod na pracę dorywczą z domu. A to wszystko przez Internet i bez wkładu własnego.

Niektóre strony mają swoje dedykowane aplikacje do wypełniania ankiet i zarabiania, więc możesz korzystać z nich stojąc w kolejce, będąc w transporcie czy w innej wolnej chwili.

Zarabiaj w domu codziennie!

Żyjemy w niepewnych czasach, zmagając się z różnymi czynnikami zewnętrznymi, począwszy od pandemii, poprzez złe warunki atmosferyczne, aż po nasze wewnętrzne, złe samopoczucie, czy humory.

Jeżeli też się z tym zmagasz, to mam dla Ciebie dobrą nowinę! Możesz zarabiać w domu codziennie, niezależnie od humoru, zalegającego śniegu, czy kwarantanny. Jeżeli chcesz sobie dorobić - ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Zarabianie przez internet stało się popularne już wcześniej, ale okres pandemii zwiększył zapotrzebowanie na pracę w domu. Jeżeli jesteś na kwarantannie, to wykorzystaj ten czas, żeby sobie dorobić! Masz dzieci i potrzebujesz elastycznego grafiku? Wypełnianie ankiet jako dodatkowa praca jest właśnie dla Ciebie!

Jesteś studentem i potrzebujesz środków na lepsze imprezy? A może jesteś nowoczesnym emerytem, chcącym dorobić do wypłaty z ZUSu?

To jest łatwiejsze niż myślisz, a dzięki temu nie będziesz musiał znosić humorów szefa, który mógłby nad Tobą "wisieć". Twoje własne humory też nie stanowią przeszkody, bo pracujesz kiedy chcesz - nie musisz "wyrabiać" nadgodzin!

Powiedz innym: "Zarabiam!"

Jeżeli zastanawiasz się, jak zarabiać zdalnie, to mam dla Ciebie wspaniałą nowinę! Wybierz wypełnianie płatnych ankiet i zacznij już dziś! To dziecinnie proste, zaraz wyjaśnię krok po kroku jak możesz zarabiać z domu konkretne sumy.

Jest to oczywiście rodzaj pracy dodatkowej, ale w każdym z portali możesz zarobić około 50-250 zł miesięcznie, a jeżeli zarejestrujesz się na kilku portalach, Twoje oczekiwane zarobki mogą proporcjonalnie wzrosnąć, np. jeżeli wybierzesz cztery z proponowanych przeze mnie portali, to Twój zarobek będzie się kształtował w przedziale 250-800 zł.

Już nie będziesz się bał niespodziewanych wydatków, czy po prostu załatasz dziurę w domowym budżecie.

Dla kogo jest praca w domu?

Wypełnianie płatnych ankiet online jest skierowane do każdej osoby, dysponującej czasem w ciągu dnia (lub w nocy - jak kto woli). Nie musisz posiadać szczególnych kwalifikacji, wystarczy chęć do działania, laptop/ tablet/ telefon i dostęp do internetu. Polecam szczególnie osobom, które z jakichś powodów nie mogą wyjść z domu, a potrzebują zastrzyku gotówki.

Możesz być mamą z małym dzieckiem, studentem, emerytem - nie ma ograniczeń wiekowych! Nie tracisz czasu na dojazdy, a co za tym idzie - oszczędzasz na benzynie. Ale możesz także dorabiać do pensji, siedząc np. w komunikacji miejskiej wypełniając ankiety.

Dlaczego praca w domu?

Jesteśmy w trakcie pandemii i częściowego lockdown'u. Wiele przeszliśmy w 2020, a i 2021 nie szykuje się rewelacyjnie. Chociaż wszyscy mają już dość ograniczeń, to jednak szczepionki na razie przeznaczone są tylko dla szczęśliwców. Wiele osób straciło pracę, inne osoby nie mogą znaleźć pracy od jakiegoś czasu i lockdown ich jeszcze bardziej uziemił.

Możliwość chociażby częściowego dorobienia jest wizją atrakcyjną zarówno dla bezrobotnych, jak i osób będących na etacie, ale narzekających w duchu na swoje wynagrodzenie. Są jeszcze inne powody, dlaczego praca w domu jest korzystniejsza: nie płacisz za dojazdy do pracy, nie tracisz czasu w korkach, możesz ten czas przeznaczyć na spotkanie z bliskimi Ci osobami.

A może po prostu jesteś nieśmiały i czujesz się bezpieczniej w zaciszu własnego domu? Tak, czy inaczej, powtarzam: wypełnianie ankiet jako praca jest formą dodatkowego zarobku i nie zastąpi pracy na etacie, ale jest także wybawieniem dla osób bez żadnych perspektyw.

Na czym polega płatne wypełnianie ankiet?

Zastanawiasz się, ile czasu potrzeba żeby dobrze na tym zarobić? Na stronie znajdziesz informacje, jak długo zajmuje, mniej więcej, wypełnienie ankiety na danym portalu i jakie jest wynagrodzenie za jedną ankietę. Możesz dysponować godziną czasu i dorobić sobie do pensji, lub przeznaczyć kilka godzin, żeby osiągnąć więcej przychodu.

Ile można zarobić na wypełnianiu ankiet?

Wypełnianie ankiet ma to do siebie, że wysokość wynagrodzenia zależy wyłącznie od Ciebie, tj. od tego, ile czasu na ich wypełnianie przeznaczysz. Za wypełnienie jednej ankiety każdy portal płaci inaczej, od kilku do kilkunastu złotych.

W przeciągu 30 dni jesteś w stanie zarobić od dwustu pięćdziesięciu złotych do nawet ośmiuset złotych. W niektórych przypadkach, zamiast gotówki, otrzymasz bon do danego sklepu partnerskiego. Na mojej stronie znajdziesz informację, czy portal płaci w gotówce, czy w postaci bonu podarunkowego.

Ile trwa wypełnianie ankiet?

Stopień złożoności ankiety zależy od danego portalu; jednak trzeba się liczyć z tym, że na jedną ankietę przyjdzie nam poświęcić od kilkunastu minut do nawet pół godziny. Czas wypełnienia jednej ankiety zależy też od naszej determinacji i biegłości w posługiwaniu się komputerem, tabletem lub telefonem.

Który portal wybrać?

Wszystkie proponowane przeze mnie portale są sprawdzone pod kątem przejrzystości, jasnych reguł i gwarancji wypłaty środków. Sam zarabiam zdalnie w ten sposób godziwe pieniądze. Przy każdym z portali podaję podstawowe, przydatne informacje, jak np. czas wypełniania ankiety, czy jest możliwe wypełnianie ankiet przez telefon, ile można otrzymać za ankietę, jaki jest minimalny próg wypłaty.

Więc, jak widzisz, tę część pracy wykonałem za Ciebie! Teraz Twoja kolej! Zarejestruj się za pośrednictwem mojej strony, wypełniaj ankiety i bądź szczęśliwym posiadaczem gotówki!

Od czego zacząć zarabianie online?

Jedyne co musisz zrobić, to posiadać adres e-mail, ewentualnie numer telefonu (jeżeli chcesz przeprowadzać ankiety telefonicznie), numer rachunku bankowego. I już? - Tak! Zarabianie z domu nigdy nie było prostsze! Przeczytaj moje opisy portali które regularnie płacą za wypełnianie ankiet, wybierz najbardziej pasujące do Twoich potrzeb i zarejestruj się.

Czy muszę się jakoś przygotować do zarabiania z domu?

Dobrze być przygotowanym, żeby nic Cię nie zaskoczyło. Możesz przeczytać regulaminy zawarte na stronach partnerów, żeby dowiedzieć się jakie są zasady rządzące każdym z tych portali. Jeżeli jednak nie masz na to czasu, możesz po prostu przeczytać informacje zawarte na mojej stronie, a uzyskasz najbardziej potrzebne informacje niezbędne do pracy przy wypełnianiu ankiet.

Niektóre portale, zamiast gotówki, proponują bony upominkowe do sklepów spożywczych, odzieżowych, agd lub innych. Takie informacje zawarte są w regulaminie danego portalu. Znajdziesz te informacje także na mojej stronie.

Na co zwrócić uwagę?

Pamiętaj - wypełnianie ankiet nie wymaga żadnego wkładu własnego, jeżeli więc dostaniesz podejrzanego maila z taką propozycją - nie otwieraj podejrzanych linków, ani załączników. Praca przez internet przy wypełnianiu ankiet jest całkowicie darmowa, a tylko Ty otrzymujesz wynagrodzenie za wypełnione ankiety.

Co mnie wyróżnia?

Wszystkie prezentowane na mojej stronie portale zostały przeze mnie osobiście sprawdzone i masz pewność, że wypłacają one wynagrodzenie za wypełnianie ankiet. Zajmuję się tym od kilku lat i wiem, czego można oczekiwać, a czym nie warto się zajmować. Tymi wszystkimi informacjami dzielę się z Wami!

Czym się wyróżnia moja strona?

Przejrzystością i dostępem do sprawdzonych portali, dzięki którym możesz wzbogacić się o nowe zasoby. Przejrzałem dla Was ofertę wielu stron proponujących wypełnianie ankiet i wybrałem te z nich, które:

 • przede wszystkim - płacą!
 • mają jasny i czytelny regulamin
 • oferują najwyższe stawki za ankietę
 • z ankietami, które są nieuciążliwe do wypełniania

Sprawdzałem te portale od kilku lat i moje opinie na ich temat przekazuję Wam na mojej stronie w opisach poszczególnych stron z ankietami. Skorzystajcie z moich porad, żeby wyjść na swoje!

Dlaczego ankiety są najlepszym sposobem na zarabianie online?

Nie wychodzisz z domu. Możesz siedzieć na kanapie lub w fotelu, jeżeli nie lubisz pracować przy biurku. Śnieg, zamiecie, deszcz - Ciebie to nie dotyczy, bo możesz zarabiać online. Nie znosisz dyrygowania sobą ? - Nie musisz znosić humorów szefa, bo sam nim jesteś! Pracujesz kiedy chcesz, i gdzie chcesz. Nie tracisz czasu na dojazdy, więc masz go więcej dla rodziny i przyjaciół.

Jaka jest procedura zarabiania z domu?

 1. Musisz zarejestrować się na portalach badawczych.
 2. Im więcej portali wybierzesz, tym większa oferta ankiet będzie przychodziła na Twojego maila.
 3. Załóż oddzielnego maila do powiadomień o ankietach, ponieważ może ich przychodzić dużo.
 4. Na jednym portalu załóż jedno konto. Nie dubluj kont.
 5. Codziennie sprawdzaj powiadomienia o dostępnych ankietach. Może zdarzyć się, że będą one dostępne tylko przez określony czas, lub dla oznaczonej liczby respondentów.
 6. Wypełniaj ankiety.
 7. Wypłacaj środki!

Czy ponosisz ryzyko zarabiając online na ankietach?

Wypełnianie ankiet - jako praca nic Cię nie kosztuje. Nie dojeżdżasz do pracy, więc nie ponosisz kosztów benzyny, ani biletów komunikacji miejskiej. Portale dostępne na mojej stronie zostały przeze mnie osobiście przetestowane, więc masz gwarancję, że wypłacą Ci wynagrodzenie. Jedyne, czego potrzebujesz, to laptop, tablet lub telefon i dostęp do internetu.

Wypełnianie ankiet za pieniądze - podsumowanie

Nadal się zastanawiasz, czy wypełnianie ankiet to właśnie ta praca, która jest wymarzonym wyjściem z opresji dla Ciebie? Podsumujmy teraz plusy i minusy tego rodzaju pracy i podkreślmy zdobytą wiedzę. Teraz możesz sprawdzić, czy jest to oferta skierowana właśnie do Ciebie!

Plusy wypełniania ankiet

 • praca w wolnym czasie - sam ustalasz sobie grafik!
 • zarabiasz codziennie
 • zarabiasz nie wychodząc z domu
 • nie tracisz czasu na dojazdy (i za nie nie dopłacasz)
 • nie musisz posiadać wysokich kwalifikacji (ale gratulacje, jeżeli je masz)
 • sam jesteś swoim szefem
 • możesz pracować niezależnie od pogody (śnieg Cię nie zaskoczy)
 • jeżeli masz gorszy dzień - nie szkodzi, możesz nadrobić później
 • jest to praca dla każdego, niezależnie od wieku
 • możesz pracować słuchając radia lub telewizji

Minusy wypełniania ankiet

 • brak umowy pracowniczej
 • jest to forma dorobienia sobie ekstra gotówki, a nie pracy na etacie

Jesteś podekscytowany możliwością dorobienia sobie ekstra gotówki? Cieszy Cię perspektywa większej ilości plusów i odnajdujesz się w tym? W takim razie wypełnianie ankiet to praca właśnie dla Ciebie!

Zarejestruj się już dzisiaj, korzystając z mojej strony - znajdziesz tu bezpieczne formy zarobku. Osobiście przetestowałem portale, które rekomenduję, a dodatkowo, przy każdym z nich znajdziesz ogólną jego charakterystykę. Przekonany? Więc do dzieła!!!

porada

Zarejestruj się na kilku portalach jednocześnie, a twoje zarobki będą większe. Przekonaj się sam na czym polega praca ankietera, a może będzie to dla Ciebie dobry sposób na dorobienie do pensji.

Zajrzyj do naszego działu FAQ - często zadawanych pytań po więcej informacji.

złoty medal
Ocena
Min. do wypłaty 10$
ySense - opinie

Jedna z najlepszych platform zarobkowych

ySense to jeden z liderów zarabiania w Internecie. Oferuje wysoką jakość oraz wielu partnerów w badaniu rynku.

darmowe ankiety strona główna ysense

Na rynku aktywnie od 2007 roku

Jako jedna z najdłużej działających firm na rynku, zgromadziła już ponad 7 mln użytkowników. Dołączyć może każdy z całego świata, powyżej 16 roku życia.

ySense wypłaciło już ponad $39 mln

Największą szansą na zarabianie w ySense są ankiety, oferty i zadania. Minimum do wypłaty na ySense to $10.

silver medal
Ocena
Min. do wypłaty 10000pkt = 50zł
zalety Opinie.pl

Serwis działający od 2007 roku

Ma ponad 110 tysięcy aktywnych użytkowników a 89% ankietowanych wyraziło swoje zadowolenie z udziału w badaniach Opinie.pl

badania online strona główna opinie.pl

Serwis rocznie realizuje ponad 500 000 ankiet

Wszystkie dane podawane podczas wypełniania ankiet są poufne, a w badanich może wziąć udział każdy z przedziału wiekowego 15-75 lat.

Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody

W panelu Opinie.pl dostajemy punkty, które można wymienić na różne nagrody:

 • Doładowanie telefonu - 4000 pkt
 • Zalando 25zł - 5000 pkt
 • Fundacja - 5000 pkt
 • Bidon - 8000 pkt
 • Kubek termiczny - 9000 pkt
 • Zalando 50zł - 10000 pkt
 • Przelew bankowy - 10000 pkt

bronzowy medal
Ocena
Min. do wypłaty 1700pkt = €10
i-Say - opinie

Obsługiwany przez Ipsos, wiodącą na świecie firmę zajmującą się badaniem rynku.

Za wypełnianie ankiet otrzymujemy określoną liczbę punktów, od +50 do +250 punktów za każde badanie. Nieukończone ankiety są nagradzane +5 punktów, punkty można bardzo szybko uzbierać i wymienić na gotówkę lub vouchery.

wypełnianie ankiety strona główna isay.pl

Na stronie organizowane są konkursy

Powitalne losowanie - nowi uczestnicy mogą wygrać 1 z 30 kart zakupowych ( 400 zł wartość 1 karty), co 4 miesiące losowanych jest 30 zwycięzców.

Losowanie nagród Click - co kwartał, 10 szczęśliwców wygrywa po 10,000 punktów.

Ocena
Min. do wypłaty 30$
greenpanthera - opinie

Zarejestruj się już dzisiaj aby otrzymać nagrodę

Greenpanthera nagradza swoich użytkowników $5 bonusem w zamian za rejestracje. Za wypełnianie ankiet otrzymujemy gotówkę, a stawki za ankiete to maksymalnie $1.

ankiety do wypełnienia strona główna greenpanthera

Ankiety są bardzo często wysyłane na konto e-mail. Nagrody można również dostać za zakupy i korzystanie z ofert, na które mamy zniżki.

Ocena
Min. do wypłaty 55 000 pkt = 50zł
Toluna - opinie

Społeczny panel internetowy zajmujący się badaniem usług i produktów na całym świecie.

Na stronie można brać udział w różnego rodzaju głosowaniach i opiniach oraz tworzyć własne tematy które są nagradzane punktami.

Rejestracja jest bezpłatna, dane z ankiet chronione, a ankiety przychodzą na konto e-mail.

opinie ankiety strona główna toluna

Toluna organizuje cotygodniowe loterie gdzie 25 osób wygrywa iPhone X lub 100 € przelewem Paypal

Uzbierane punkty możemy wymienić na nagrody, losy na loterie, gadżety Toluny, bony do sklepów lub przelew PayPal.

Ocena
Min. do wypłaty 1000 pkt = 50zł
Badanie Opinii

Wypełniaj ankiety i odbieraj punkty

Rejestracja w panelu jest bezpłatna, dane z ankiet są chronione, a ankiety przychodzą na konto e-mail.

robienie ankiet strona główna badanieopinii.pl

Ankiety trwają od 3 do 40 minut, najczęściej dostajemy ankiety 10 i 15 minutowe. Za każdą ankiete można dostać najczęściej +50 pkt które po uzbieraniu min. 1000 można wymienić na gotówkę.

Ocena
Min. do wypłaty 100pkt = 50zł
swpanel - opinie

Pierwszy w Polsce społecznościowy serwis badawczy

strona główna ankiet na swpanel.pl

Przeznaczony dla wszystkich osób powyżej 13 roku życia. Wypełniając ankiety i zapraszając znajomych zdobywamy punkty, które możemy wymienić na nagrody:

 • Gotówkę - od 100 CashPoints
 • Koszulki - od 70 CashPoints
 • Kupony pieniężne lub zniżkowe na zakupy w sklepach internetowych
 • Dostęp do systemu Ankieteo Basic - od 30 CashPoints
 • Wsparcie organizacji charytatywnych od 21 CashPoints

Ocena
Min. do wypłaty 1000pkt = €10
marketagent - opinie

Austryjacka firma działająca od 2000 roku

Marketagent to wiodący globalny internetowy instytut badawczy, który regularnie działa na rynku badania opinii od wielu lat.

opinie ankiety strona główna marketagent

Dziennie do panelu dołącza 1800 nowych osób

Firma przeprowadza ponad 1000 badań online rocznie, a paneł łącznie zebrał już 1.8 mln użytkowników.

Zdobywaj punkty i wymieniaj na nagrody

Za wypełnienie ankiety możemy zdobyć od 10 do 250 punktów, które możemy wymienić na gotówkę lub cele charytatywne. Punkty można również przelać w formie gotówki na wybrane konto bankowe, portfel płatniczy Skrill, Paypal lub wymienić na karte podarunkową Amazon.de.